روزهای کاری 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته
شماره تماس 02188571990
تماس با ما

نقد و بررسی برند ها

با کارشناسان آتان سرویس بهترین ماشین لباسشویی را انتخاب کنید

نکات مهم درباره برندهای ماشین لباسشویی

نقد و بررسی برندها و مشکلات رایج در هر برند

امروزه برندهای متعددی در حوزه لوازم خانگی وارد بازار شده اند که هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند. برندهای لباسشویی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و شرکت های مختلفی اقدام به تولید آن ها کرده اند. در این مطلب به نقد و بررسی معروف ترین برندها در حوزه تولید لباسشویی میپردازیم تا علاوه بر آشنایی با برندهای لباسشویی با جنبه های مختلف آن نیز آشنا شوید.

برندهای لباسشویی

با وجود برندهای لباسشویی متعدد افراد در هنگام خرید سردرگم میشوند و نمیدانند که کدام یک از این برندها دارای چه ویژگی هایی هستند و آیا کارکرد مناسبی دارند یا خیر. عوامل مختلفی در انتخاب افراد موثر هستند مانند کیفیت , قیمت و زیبایی. در ادامه مقاله به معرفی و بررسی 4 برند مشهور سامسونگ , ال جی , اسنوا و بوش پرداخته ایم.

سامسونگ

برند سامسونگ یکی از مشهورترین برندها در حوزه تولید محصولات خانگی به شمار می رود. امروزه کمتر خانه ای را پیدا میکنید که حداقل یکی از وسایل آن از برند خوش نام و قدیمی سامسونگ نباشد. این برند در طی سالیان متمادی توانسته با نوآوری و سنجیدن نیاز مشتریان محصولاتی فوق العاده را طراحی کند و در اختیار آن ها قرار دهد. ماشین لباسشویی نیز یکی از محصولات برند سامسونگ است که وجود ویژگی هایی در آن موجب شده که گزینه اول برای بسیاری از افراد باشد. اما این برند نیک نام دارای چه مزایا و معایبی است؟ با هم بررسی میکنیم.

مزایای لباسشویی سامسونگ

سه مورد از مزایای لباسشویی سامسونگ قابل توجه است و این ویژگی های موجب شده که افراد در انتخاب آن تردید نکنند و آن را خریداری کنند.

Add wash

آیا با قابلیت Add wash آشنا هستید؟ سامسونگ در تولید ماشین لباسشویی قابلیتی را به این نام به محصول خود اضافه کرده است تا شما بتوانید در هنگام کار کردن و روشن بودن ماشین لباسشویی , درب آن را باز کنید و لباسی جدید را به لباس های در حال شستشو اضافه کنید. این ویژگی در بسیاری از برندهای دیگر مشاهده نمیشود.

اکوبابل

قابلیت اکوبابل برای افرادی مناسب است که در تمیز بودن لباس ها وسواس زیادی دارند و میخواهند که لباس هایشان به بهترین نحو تمیز شود. افزودن این قابلیت به لباسشویی سامسونگ موجب میشود که لباس های شما تا 40 درصد نسبت به دیگر لباسشویی ها تمیز و پاکیزه شود.

شستشو در کمترین زمان

اگر فردی هستید که دائما در حال انجام دادن کارها در لحظه آخر هستید لباسشویی سامسونگ برای شما مناسب است زیرا میتواند در عرض 20 دقیقه و به سرعت لباس های شما بشوید.

معایب لباسشویی سامسونگ

برند سامسونگ در تولید لباسشویی دارای معایبی است که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم :

خشک کردن با درصد پایین

میتوان یکی از معایب لباسشویی سامسونگ در خشک کن آن جستجو کرد. خشک کن لباسشویی سامسونگ نمیتواند رطوبت زیادی را از لباس بگیرد و آن را به خوبی خشک کند.

صدا و لرزش

صدا و لرزش لباسشویی سامسونگ نسبت به برندهای دیگر بیشتر است. البته با تنظیم بودن پایه ها و انجام کارهایی در جهت تراز کردن دستگاه میتوانید تا حدودی از صدای آن جلوگیری کنید.

عدم قابلیت بخارشو

در دور موتور لباسشویی سامسونگ قابلیت بخارشو وجود ندارد و اگر بخواهید که لباس هایتان را به صورت بخارشوی بشورید لباس شویی سامسونگ نمیتواند نیاز شما را برطرف کند.

ال جی

ال جی یکی دیگر از برند های قدیمی و خوش نام در بازار محصولات خانگی به شمار می رود که هر ساله در تولیدات خود تنوع داده و موجبات جلب رضایت مصرف کنندگان را فرآهم می کند. به جرات میتوان برند ال جی را یکی از قدرتمندترین برندها در حوزه محصولات خانگی و برقی دانست زیرا در طی سالیان دراز توانسته محصولات تولیدی خود را منطبق بر نیاز افراد بسازد و با قیمت های معقول بسیاری از افراد توان خرید این محصولات را خواهند داشت. در برند ال جی معایب زیادی وجود ندارد که بتوان از آن سخن گفت بلکه مزایای بیشمار آن موجب میشود تا به بررسی بیشتر آن پرداخت.

قابلیت بخارشو

کم صدا و کم لرزش بودن ماشین لباسشویی ال جی موجب میشود که افراد خانه آرامش بیشتری داشته باشند و در هنگام کار کردن و روشن بودن دستگاه صدای بلند و نابهنجار از آن شنیده نشود.

سنسور تشخیص وزن

این ویژگی یکی از ویژگی هایی است که در کمترین برندی میتوان آن را مشاهده کرد. سنسور تشخیص وزن موجب میشود که در هنگام قرار دادن لباس ها در ماشین لباسشویی بتوانید وزن آن ها مشاهده کنید. این قابلیت موجب میشود که از انباشتن لباس های زیاد در ماشین لباسشویی خودداری کنید. زیرا سنگین شدن ماشین لباسشویی موجب بروز مشکلات جدی برای آن خواهد شد.

صفحه تمام لمسی

برند ال جی در کنار تمام ویژگی های مثبت به جنبه زیبایی تولیدات خود نیز توجه میکند. وجود صفحه تمام لمسی در ماشین لباسشویی سامسونگ موجب شده تا ظاهری زیباتر و شکیل تر پیدا کند و مورد توجه خانم های سخت پسند قرار بگیرد.

عمر طولانی

عمر زیاد محصولات ال جی و ماشین لباسشویی آن موجب میشود که افراد سال های زیادی آن را در خانه خود داشته باشند و از ان استفاده کنند. البته این نکته را نیز در نظر بگیرید که عوامل مختلفی در افزاش طول عمر ماشین لباسشویی دخیل هستند که در مقاله ای جداگانه به آن پرداخته ایم.

ساپورت تمام شوینده ها

اگر از شوینده های مختلفی برای شستن لباس هایتان استفاده میکنید برند ال جی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود زیرا قابلیت ساپورت تمام شوینده ها مانند پودر لباسشویی , مایع لباسشویی , نرم کننده و … را دارد.

اسنوا

برند اسنوا یک برند چینی است که قطعات آن وارد کشور ما شده و بعد از مونتاژ روانه باز میشوند. این برند با تولید قطعات مرغوب توانسته در سال های اخیر رضایت مردم را به خود جلب کند و رقیبی در حال پیشرفت برای برندهای مشهوری از جمله سامسونگ و ال جی باشد. این برند نیز مانند تمام برندها دارای مزایا و معایبی است.

مزایای لباسشویی اسنوا

موتور بدون تسمه

موتور لباسشویی اسنوا بدون تسمه است که این ویژگی موجب میشود تا در هنگام کار کردن هیچ صدا و لرزشی را از آن مشاهده نکنید.

اکوبابل

برند اسنوا مانند برند سامسونگ در تولید لباسشویی از تکنولوژی اکوبابل استفاده کرده که این ویژگی باعث شده رقیب قدرتمندی برای سامسونگ محسوب شود. تکنولوژی اکوبابل موجب میشود تا در هنگام شستشو حباب هایی تولید شود و لباس ها را به میزان 40 درصد نسبت به دیگر برندها تمیز کند.

عیب یاب هوشمند

وجود نمایشگر لمسی در لباسشویی اسنوا باعث میشود تا در صورت بروز هر گونه مشکلی در عملکرد آن , خطای مورد نظر به شما نمایش داده شود. نمایش هر خطا در صفحه نمایشگر نشان دهنده یک مشکل خاص است.

سیستم ضد چروک

در بسیاری از برندها لباس ها بعد از شستشو دچار چروک های فراوان میشوند و اتو کردن آن ها به مراتب سخت تر میشود. لباسشویی اسنوا دارای سیستم ضد چروک است که موجب میشود لباس های شما بعد از شستشو دارای کمترین چروک باشند.

معایب لباسشویی اسنوا

عدم قابلیت Add wash

نمیتوانید در حین کار کردن لباسشویی لباسی جدید را به آن اضافه کنید. زیرا قابلیت Add wash ندارد و برای اضافه کردن لباس باید منتظر بمانید تا دستگاه خاموش شود و در مرحله بعد لباس ها را اضافه کنید.

عدم قابلیت بخارشو

لباسشویی اسنوا قابلیت بخارشو ندارد و برای افرادی که میخواهند لباس های خود را با بخار بشویند گزینه مناسبی محسوب نخواهد شد.

بوش

بوش یکی از برندهای آلمانی است که به دلیل کیفیت بالا و طراحی زیبا توانست خیلی زود جای خود را در بازار ایران پیدا کند و خانواده ها راغب به استفاده از محصولات آن شوند. در بین محصولات بوش لباسشویی هم به چشم می خورد. لباسشویی های بوش در سراسر دنیا جایگاه ویژه ای در بین برندهای دیگر دارند و رقیبی قدرتمند برای برندهای مطرحی مانند سامسونگ و ال جی به شمار میرود. در ادامه به مزایا و معایب این برند محبوب نیز اشاره میکنیم.

مزایای لباسشویی بوش

قابلیت شستشو برای افراد مبتلا به آلرژی

متاسفانه برخی از افراد به دلیل آلرژی هایی که نسبت به شوینده ها و شستن لباس ها با ماشین لباسشویی دارند نمیتوانند به خوبی از این وسیله استفاده کنند. اما برند بوش تکنولوژی جدید در تولید لباسشویی به کار برده که موجب میشود افراد مبتلا به آلرژی هم بتوانند همانند افراد عادی از این وسیله ضروری استفاده کنند.

برنامه شستشو متنوع

لباسشویی بوش دارای برنامه های مختلفی برای شستشو انواع لباس است. بر طبق نیاز خود میتوانید یکی از برنامه را انتخاب و در نهایت لباسی تمیز و عاری از هر گونه چرک و آلودگی تحویل بگیرید.

شستشوی سریع

اگر لباسشویی بوش را در خانه داشته باشید میتوانید در عرض 15 دقیقه لباس های خود را بشویید. زیرا این برند طوری طراحی شده است که زمانی که عجله دارید و میخواهید که لباس هایتان را سریعا بشویید در کمترین زمان ممکن لباس ها را به بهترین نحو بشوید.

موتور بدون تسمه

همانطور که قبلا اشاره کردیم برخی از برندها اقدام به تولید لباسشویی های کرده اند که موتور آن ها بدون تسمه کار میکند. این ویژگی موجب میشود که دستگاه در هنگام کار کردن صدا و لرزشی نداشته باشد.

ظرفیت های مختلف

لباسشویی بوش در ظرفیت های مختلف و مطابق با نیاز تمام افراد تولید میشود و شما با هر نیازی که داشته باشید میتوانید یکی از مدل های لباسشویی برند بوش را انتخاب و خریداری کنید.

معایب لباسشویی بوش

عدم قابلیت Add wash

قابلیت Add wash برای بسیاری از افراد مهم است. اگر شما هم میخواهید که از این ویژگی استفاده کنید لباسشویی بوش نمیتواند گزینه مناسبی برای شما باشد زیرا فاقد قابلیت Add wash است.

قیمت بالا

محصولات برند بوش مانند لباسشویی دارای قیمتی بالاتر از بقیه برندهاست. این مساله موجب شده که همه افراد توان خرید آن را نداشته باشند.

Call Now Buttonتماس با کارشناسان