روزهای کاری 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته
شماره تماس 02188571990
تماس با ما

نصب یخچال ساید بای ساید

با آتان سرویس به آسانی یخچال ساید بای ساید خود را نصب کنید

نکات مهم درباره نصب یخچال ساید بای ساید

نصب یخچال ساید بای ساید

امروزه یخچال های ساید باید ساید جای خود را به خوبی در خانه ها باز کرده اند. نصب یخچال کار حساسی است و اگر شما در این کار تجربه ندارید بهتر است که آن را به یک فرد متخصص و یا تکنسین بسپارید تا نصب یخچال را برای شما انجام دهد. در این مطلب به نحوه صحیح نصب و نکات مهم در هنگام نصب اشاره کرده ایم.

نکات مهم در هنگام نصب یخچال ساید بای ساید

از آنجایی که یخچال های ساید نسبت به یخچال های قدیمی تر حساس تر هستند در هنگام نصب یخچال باید نکات مهمی را در نظر بگیرید تا به دستگاه آسیبی وارد نشود. زیرا هزینه این نوع از یخچال ها به مراتب بیشتر از یخچال های معمولی است و در صورت بروز هر گونه مشکل باید هزینه های گزافی را بپردازید. در ادامه به نکات مهم قبل از نصب یخچال اشاره میکنیم.

در هنگام حمل و نقل دستگاه به این دلیل که خم میشود باید آن را به مدت 3 ساعت خاموش نگه دارید.

یخچال را بر روی سطحی تراز و یکسان قرار دهید تا دچار انحراف در ایستادگی و لرزش نشود.

قرار دادن یخچال در کنار وسایلی مانند اجاق گاز موجب آسیب رساندن به آن خواهد شد.

آن را حداقل 20 سانتی متر از دیوار فاصله دهید تا جریان هوا در موتور صورت بگیرد.

نصب یخچال ساید بای ساید

بعد از اینکه نکاتی که در بالا به آن ها اشاره کردیم را به درستی انجام دادید یخچال را در محل مورد نظر قرار دهید. کابل برق و لوله آب را به درستی وصل کنید و سپس یخچال را به آرامی در محل هل دهید تا سرجای خود قرار بگیرد. در هنگام قرار دادن یخچال توجه کنید که به کابل برق و لوله آب فشاری وارد نشود زیرا وارد شدن فشار به این اتصالات موجب بروز مشکلات عدیده ای برای دستگاه خواهد شد. قطع شدن برق و پارگی اتصالات آب از این دست مشکلات به شمار می رود.

راه اندازی یخچال ساید

در بسیاری از مناطق مسکونی به دلیل کوچک بودن درب ورودی و بزرگ بودن ابعاد یخچال های ساید بای ساید امکان عبور دستگاه از درب وجود ندارد. یکی از ویژگی های مثبت این یخچال قابلیت جدا شدن درب است. اگر برای ورود یخچال به درون ساختمان مشکل دارید میتوانید درب های یخچال را جدا کنید و بعد از نصب یخچال در محل آن ها را مجددا وصل کنید. در این مرحله که اتصالات برق و آب یخچال را انجام دادید میتوانید اقدام به نصب درب ها کنید. سپس نوبت به نصب قفسه ها و کشوهای یخچال می رسد. بعد از نصب آن ها درب یخچال را ببندید و دستگاه را روشن کنید. بسیاری از یخچال ها بعد از روشن شدن نیاز به چند ساعت برای خنک شدن دارند. اما اگر در طول 24 ساعت هیچ تغییری در دمای آن مشاهده نکردید با نمایندگی آن تمایش حاصل بفرمایید.

نکته مهم

در هنگام حمل و نقل یخچال نباید بیشتر از 30 درجه دستگاه را خم کنید. در غیر این صورت باید حدود 12 ساعت بعد از نصب اقدام به روشن کردن یخچال کنید.

Call Now Buttonتماس با کارشناسان