روزهای کاری 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته
شماره تماس 02188571990
تماس با ما

نصب لباسشویی

با آتان سرویس در کمترین زمان ماشین لباسشویی خودرا نصب کنید

نکات مهم درباره نصب ماشین لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی کار آسانی است به شرط اینکه نکات مهمی را در هنگام نصب رعایت کنید. نحوه نصب ماشین لباسشویی در تمام برندها به یک نحو است. اگر میخواهید خودتان اقدام به نصب کنید و در این زمینه از تکنسین ها کمک نگیرید این مقاله میتواند به شما کمک کند.

نحوه نصب ماشین لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی دارای چند اصل کلی است که در هنگام انجام دادن آن باید آن ها را در نظر بگیرید تا نصب به بهترین شکل انجام شود و شما دچار مشکلات بعدی نشوید.

تراز کردن پایه ها

باید پایه های ماشین لباسشویی را به نحوی تراز کنید که وزن دستگاه بر روی هر 4 پایه به طور مساوی تقسیم شود. زیرا تراز نبودن پایه ها موجب لرزش ماشین لباسشویی و تولید صدای نابهنجار خواهد شد. چرخاندن پایه های دستگاه موجب کاهش ارتفاع و چرخاندن پایه ها در جهت خلاف عقربه های ساعت موجب افزایش ارتفاع خواهد شد.

جدا کردن دستگاه قبلی

اگر میخواهید ماشین لباسشویی جدید را به جای دستگاه قبلی نصب کنید ابتدا باید از قطع بودن برق مطمئن شوید. به این منظور دوشاخه را از پریز بکشید و قبل از جدا کردن شیلنگ های قدیمی شیر فلکه را به خوبی ببندید. سپس میتوانید شیلنگ ها را جدا کنید.

اتصال لوله ها

بهترین مکان برای نصب لوله های آب سرد و گرم و همچنین لوله تخلیه نزدیک چاه است. زیرا موجب میشود که لوله ها با کمترین ضربه از جای خود خارج نشوند. برای نصب ماشین لباسشویی باید لوله های آن را به وسیله چسب تفلون و یا چسب های مخصوصی که برای این کار وجود دارند بچسبانید. ممکن است در حین نصب متوجه شوید که طول لوله ها کوتاه هستند و بخواهید که آن ها را بکشید. اما کشیدن لوله ها موجب پارگی و ایجاد آسیب به آن ها خواهد شد. پس بهتر است بعد از اندازه گیری دقیق لوله ها اقدام به خرید لوله های جدید کنید. اگر لباسشویی را در محل دستگاه قبلی نصب میکنید باید به ورودی آب سرد و گرم دقت کنید. معمولا آب سرد به رنگ آبی و با حرف C و آب گرم به رنگ قرمز با حرف H نشان داده میشود.

نصب شیلنگ تخلیه

بعد از نصب لوله ها نوبت به نصب شیلنگ تخلیه آب میشود. بهترین مکان برای نصب آن ها زیر سینک ظرفشویی است اما اگر سینگ ظرفشویی مکان مناسبی برای این کار نبود میتوانید از ابزار و لوله کشی های جداگانه استفاده کنید.

تست ماشین لباسشویی

بعد از نصب لوله ها نوبت به نصب شیلنگ تخلیه آب میشود. بهترین مکان برای نصب آن ها زیر سینک ظرفشویی است اما اگر سینگ ظرفشویی مکان مناسبی برای این کار نبود میتوانید از ابزار و لوله کشی های جداگانه استفاده کنید.

Call Now Buttonتماس با کارشناسان