روزهای کاری 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته
شماره تماس 02188571990
تماس با ما

مشکلات رایج در یخچال های ساید

با آتان سرویس مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید خود را شناسایی کنید

نکات مهم درباره مشکلات رایج یخساز یخچال ساید بای ساید

تعمیر یخساز یخچال ساید بای ساید

همانطور که میدانید یخچال یکی از پرکاربردترین وسایل خانگی محسوب میشود. اما این دستگاه پرکاربرد دارای مشکلات رایجی می باشد. در این مقاله به مشکلات رایج در یخچال های ساید و راه حل آن ها اشاره میکنیم تا علاوه بر آشنا شدن با مشکلات رایج در یخچال های ساید بتوانید آن ها را نیز برطرف کنید.

مشکلات رایج در یخچال های ساید و راه حل آن ها

در این مطلب میخواهیم به چند مورد از آن ها اشاره کنیم تا اگر با این مشکلات روبرو شدید بتوانید به خوبی آن ها را رفع کنید.

مداوم کار کردن یخچال

یکی از مشکلات متداول در یخچال های ساید کار کردن مداوم آن هاست که ممکن است به دلیل تجمع گرد و غبار در کندانسور باشد. برای تمیز کردن کندانسور باید محفطه کویل را باز کنید و به وسیله جاروبرقی اقدام به تمیز کردن آن کنید.

یخ زدن مواد غذایی در یخچال

همانطور که میدانید دمای یخچال باید بین 36 تا 38 درجه سانتی گراد باشد اگر این دما را به خوبی تنظیم نکنید موجب یخ زدگی مواد غذایی و میوه و سبزیجات خواهد شد.

نشت کردن آب

نشت کردن آب یکی دیگر از متداول ترین مشکلات یخچال های ساید محسوب میشود که میتوانید به راحتی آن را برطرف کنید. ممکن است شیلنگ تخلیه به هر دلیلی مسددو شده باشد و بعد از بررسی کردن باید انسداد آن را برطرف کنید. بعد از رفع انسداد مشکل به راحتی حل میشود.

یخ زدگی مجراهای تامین آب

اگر با یخ زدگی مجراهای آب مواجه شدید باید بالافاصله یخچال را به مدت چند ساعت خاموش کنید تا یخ ها آب شوند. سپس اقدام به بررسی مجراها کنید تا دچار مشکل و گرفتگی نشده باشند. زیرا گرفتگی مجراها موجب یخ زدگی و نشت آب خواهد شد و این مساله اصلا خوشایند نیست!

Call Now Buttonتماس با کارشناسان