روزهای کاری 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته
شماره تماس 02188571990
تماس با ما

مشکلات رایج در تعمیر ماشین لباسشویی

با آتان سرویس در کمترین زمان ماشین لباسشویی خودرا نصب کنید

نکات مهم درباره نصب ماشین لباسشویی

مشکلات رایج در تعمیر لباسشویی

در این مطلب به مشکلات رایج در تعمیر لباسشویی خواهیم پرداخت. در تعمیر ماشین لباسشویی مشکلات مشترکی وجود دارند که با دانستن آن ها میتوانید راحت تر اقدام رفع آن ها کنید. در مقاله مشکلات رایج در تعمیر لباسشویی به مواردی اشاره خواهیم کرد که تقریبا در تمام برندها مشترک هستند.

مشکلات رایج در تعمیر لباسشویی

مشکلات رایج در تعمیر لباسشویی معمولا ارتباطی به برند ندارد و در تمام برندها این مشکلات در مرور زمان پیش خواهد آمد. نکته مهمی که میتوانید از بروز این مشکلات پیشگیری کنید این است که دقت کافی در نحوه نگهداری و سرویس دستگاه داشته باشید. تا علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه موجب کاهش هزینه ها نیز بشوید. در ادامه با ما همراه باشید تا متداول ترین مشکلات را با هم بررسی کنیم.

صدای نا بهنجار

صدای نابهنجار از لباسشویی ساطع میشود که معمولا مربوط به واشر لباسشویی است و در صورت عدم تعمیر موجب هزینه های گزاف خواهد شد.

لرزش شدید

لرزش شدید دستگاه که به دلیل عدم تراز بودن پایه ها و همچنین خراب بود فنرهای نگهدارنده اتفاق می افتد. عدم توجه به این مشکل موجب خراب شدن باقی قطعات میشود.

عدم چرخش دیگ

عدم چرخش دیگ لباسشویی به چند دلیل اتفاق می افتد که میتوان به خراب بودن قفل در لباسشویی و همچنین عدم توجه به طرفیت دستگاه اشاره کرد.

تمیز نشدن لباس ها

تمیز نشدن لباس ها بعد از شستشو میتواند به دلیل خراب شدن المنت های لباسشویی باشد. زیرا حرارت ناشی از المنت ها تاثیر مستقیمی در حل شدن پودر لباسشویی در آب دارد. دلیل دیگر تمیز نشدن لباس ها ضعیف شدن خازن موتور است که موجب عدم چرخش صحیح دیگ خواهد شد.

عدم تخلیه آب

اگر متوجه شدید که آب دستگاه به خوبی تخلیه نمیشود ممکن است به دلیل وجود نخاله هایی در خرطوم دیگ لباسشویی باشد.

Call Now Buttonتماس با کارشناسان