روزهای کاری 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته
شماره تماس 02188571990
تماس با ما

توصیه ها

با توصیه های آتان سرویس طول عمر ماشین لباسشویی خود را افزایش دهید

نکات مهم درباره افزایش طول عمر ماشین لباسشویی

توصیه هایی برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی

برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی راه های فراوانی وجود دارد. این راه ها موجب خواهد شد تا شما بتوانید بیش از 15 سال از یک ماشین لباسشویی به نحو احسن بهره ببرید. در ادامه به توصیه هایی برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی اشاره کرده ایم.

افزایش طول عمر ماشین لباسشویی

با رعایت کردن مواردی که در این مطلب گفته شده میتوانید موجب افزایش طول عمر ماشین لباسشویی شوید و بیش از 15 سال ( 3 سال بیش از عمر مفید ) از آن استفاده کنید.

سرویس های دوره ای

هر چند ماه یکبار اقدام به سرویس و چک کردن قطعات ماشین لباسشویی کنید تا اگر قطعه ای خراب است سریعا اقدام به تعمیر آن کنید.

تمیز کردن فیلتر

فیلتر ماشین لباسشویی بعد از هربار شستشو باید تمیز شود تا دچار آلودگی و در نهایت خرابی نشود.

تمیز کردن واشر درب

بعد از هر بار شستشوی لباس ها باید واشر درب ماشین لباسشویی را با دستمال تمیز کنید زیرا عدم تمیز کردن درب در مدت طولانی موجب ایجاد قارچ و کپک در درب و در نهایتا بوی نامطبوع خواهد شد.

استفاده از ماده شوینده مناسب

استفاده از پودر و یا مایع لباسشویی مرغوب و به میزان مناسب موجب عملکرد بهتر ماشین لباسشویی و در نتیجه افزایش طول عمر آن خواهد شد.

خارج کردن لباس ها بلافاصله بعد از اتمام شستشو

بعد از اینکه کار ماشین لباسشویی تمام شد باید لباس ها را بلافاصله از دستگاه و خشک کن خارج کنید.
مواردی را که در بالا به آن ها اشاره کردیم باید بعد از هر بار شستشو باید انجام دهید. اما مواردی را که در ادامه خواهیم گفت را باید هر چند ماه یکبار انجام دهید تا مشکلات احتمالی دستگاه برطرف و در نتیجه موجب افزایش طول عمر ماشین لباسشویی شوید.
1- هر چندماه یکبار دستگاه را جابجا کنید و پشت آن را از آلودگی ها و گرد و غبار تمیز کنید.
2- فیتیله فیلتر خشک کن را از رسوبات و جرم ها تمیز کنید.
3- دودکش خشک کن ماشین لباسشویی را خارج کنید و آن را به خوبی تمیز کنید زیرا به مرور زمان و بر اثر عوامل مختلفی ممکن است دچار انسداد و رسوب شود.

Call Now Buttonتماس با کارشناسان