روزهای کاری 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته
شماره تماس 02188571990
تماس با ما

تعمیر ماشین لباسشویی

با آتان سرویس در کمترین زمان ماشین لباسشویی خودرا تعمیر کنید

نکات مهم درباره تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

خرابی شیلنگ , پمپ تخلیه و دریچه ورودی آب میتواند موجب بروز نشتی از کف دستگاه شود. برای تعمیر ماشین لباسشویی و برطرف کردن نشتی باید این سه مورد را بررسی کنید.

نحوه تعمیر ماشین لباسشویی

معمولا در خرابی و تعمیر ماشین لباسشویی موارد مشابهی وجود دارد که برای رفع آن ها میتوان از دانش و آگاهی خود و همچنین تکنسین ها و متخصصان این حوزه استفاده کرد. اما چه مواردی در حیطه تعمیرات دستگاه قرار میگیرد؟

نشتی کف لباسشویی

خرابی شیلنگ , پمپ تخلیه و دریچه ورودی آب میتواند موجب بروز نشتی از کف دستگاه شود. برای تعمیر ماشین لباسشویی و برطرف کردن نشتی باید این سه مورد را بررسی کنید.

سوختگی پمپ تخلیه

پمپ تخلیه یکی از حیاتی ترین قطعات لباسشویی است که میتواند آب دستگاه را به بیرون تخلیه کند. در صورت سوختن پمپ باید از تکنسین ها بخواهید تا تعویض پمپ را برای شما انجام دهند.

خراب شدن تایمر

اگر تایمر لباسشویی به هر دلیلی خراب شود عملکرد دستگاه دچار اختلال خواهد شد زیرا تایمر وظیفه دستور رسانی را دارد. در این مواقع باید اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی و تایمر کرد.

خرابی برد دستگاه

یکی از دلایلی که لباسشویی روشن نمیشود خراب شدن برد دستگاه است زیرا این قطعه وظیفه هدایت و کنترل فرمان را دارد. در صورت خراب شدن تایمر به هیچ عنوان نمیتوان از ماشین لباسشویی استفاده کرد.

خرابی المنت

اگر مشاهده کردید که لباس ها بعد از شستشو کاملا تمیز نشده اند مشکل از المنت لباسشویی است زیرا در صورت خرابی نمیتواند دمای لازم را برای گرم کردن آب تامین کند.

تمام شدن ذغال الکتروموتور

یکی از دلایل عدم روشن شدن لباسشویی تمام شدن ذغال الکتروموتور است. در این صورت باید از تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی بخواهید تا اقدام به تعویض ذغال و رفع مشکل دستگاه کند.

خرابی بلبرینگ

متاسفانه خرابی بلبرینگ لباسشویی به دلیل عدم رعایت موارد مهمی از طرف استفاده کنندگان میشود. اگر از دستگاه به طور متوالی چند ساعت پیاپی استفاده کنید و به ظرفیت آن توجه نکنید موجب خرابی بلبرینگ لباسشویی خواهید شد.

خرابی کاسه نمد

مورد دیگری که شما را مجبور به تعمیر ماشین لباسشویی خواهد کرد خراب شدن کاسه نمد است. زیرا کاسه نمد موجب جلوگیری از نشتی آب به بیرون میشود و اگر به موقع تعمیر و یا تعویض نشود موجب خراب شدن بقیه قطعات نیز خواهد شد.

پاره شدن لاستیک دور درب

از موارد مهمی که موجب تولید صدای آزار دهنده و نابهنجار میشود پاره شدن و خرابی لاستیک دور درب لباسشویی است زیرا وظیفه لاستیک حفظ فاصله مناسب بین دیگ و بدنه دستگاه است.

خراب شدن شیلنگ تخلیه

اگر مشاهده کردید که آب لباسشویی به خوبی تخلیه نمیشود بدانید که شیلنگ تخلیه دچار مشکل شده است و باید اقدام به تعمیر و یا تعویض آن کنید.

خرابی شیلنگ ورودی

ااگر شیلنگ ورودی لباسشویی که وظیفه ورود آب به دستگاه را دارد خراب شود آب مورد نیاز لباسشویی تامین نخواهد شد و موجب اسیب رسیدن به دستگاه میشود. در این مواقع باید هر چه زودتر شیلنگ را تعویض کرد تا دچار هزینه اضافه نشوید.

Call Now Buttonتماس با کارشناسان