روزهای کاری 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته
شماره تماس 02188571990
تماس با ما

افزایش طول عمر یخچال

با توصیه های آتان سرویس طول عمر یخچال خود را افزایش دهید

نکات مهم درباره افزایش طول عمر یخچال

توصیه هایی جهت افزایش طول عمر یخچال

برای افزایش هر وسیله برقی توصیه هایی وجود دارد که در صورت انجام آن ها موجب بیشتر شدن عمر دستگاه خواهد شد. این قاعده در خصوص افزایش طول عمر یخچال نیز صدق میکند. در این بخش قصد داریم به توصیه هایی برای افزایش طول عمر یخچال اشاره کنیم.

افزایش طول عمر یخچال

چه عواملی موجب افزایش طول عمر یخچال می شود؟ یخچال جزو آن دسته از محصولات خانگی است که امروزه دارای مدل های متنوعی می باشد. بسیاری از برندهای مشهور در حوزه تولید محصولات خانگی به تولید یخچال نیز پرداخته اند.
قرار دادن وسایلی مانند یخچال در کنار وسایل گرمایشی مانند بخاری و شوفاژ موجب میشود که انرژی سرمایشی یخچال از بین برود. پس از این کار اجتناب کنید تا شاهد افزایش طول عمر دستگاه باشید.
کمپرسور یخچال محلی برای تجمع گرد و خاک است. هفته ای یکبار آن را با جاروبرقی تمیز کنید تا تجمع آلودگی بر روی آن موجب کاهش راندمان نشود.
درب یخچال را در مواقعی که نیاز دارید باز کنید. زیرا باز و بسته کردن درب یخچال موجب خروج انرژی از آن و کاهش خنکی ان میشود.
یخچال را به دیوار نچسبانید. در هنگام نصب یخچال بین دیوار و پشت دستگاه حداقل 20 سانتی متر فضای آزاد برای گردش هوا در نظر بگیرید.
در زمانی که میخواهید برفک زدایی کنید اجازه دهید تا برفک ها با جریان هوا آب شوند. از وسایلی مانند چاقو برای برفک زدایی استفاده نکنید زیرا موجب آسیب رساندن به سقف دستگاه خواهد شد.
یخچال را بر روی سطحی صاف قرار دهید. زیرا قرار دادن و نصب یخچال بر روی سطحی ناهموار موجب افزایش صدای دستگاه و مشکلات عدیده خواهد شد.
قبل از قرار دادن مواد غذایی در یخچال از خنک بودن آن اطمینان حاصل کنید. قرار دادن غذای داغ در یخچال علاوه بر هدر رفتن انرژی موجب کاهش طول عمر ان نیز خواهد شد.
برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی نوار پلاستیکی درب را هر چند وقت یکبار بررسی کنید تا در صورت پارگی و یا آسیب اقدام به تعمیر و یا تعویض آن کنید.

Call Now Buttonتماس با کارشناسان