روزهای کاری 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته
شماره تماس 02188571990
تماس با ما

افزایش طول عمر یخچال ساید بای ساید

با آتان سرویس طول عمر یخچال ساید بای ساید خود را افزایش دهید

نکات مهم درباره افزایش طول عمر یخچال ساید بای ساید

افزایش طول عمر یخچال ساید بای ساید

عوامل مختلفی موجب افزایش طول عمر یخچال ساید بای ساید میشوند که با رعایت آن ها میتوانید از صرف هزینه های اضافه و تعمیر دستگاه در طولانی مدت پیشگیری کنید. در این مطلب به نکات مهمی اشاره میکنیم که با انجام دادن آن ها میتوانید به افزایش طول عمر یخچال ساید بای ساید کمک کنید.

نکات مهم برای افزایش طول عمر یخچال ساید

تمیز کردن کندانسور و فن کندانسور یخچال

اولین عاملی که میتواند موجب افزایش طول عمر یخچال شود اما بسیاری از افراد به آن بی توجه هستند تمیز کردن سیم پیچ یخچال است. هر 6 ماه یکبار به وسیله جاروبرقی و یک دستمال اقدام به تمیز کردن این ناحیه کنید زیرا بسیاری از مشکلات یخچال به دلیل کثیف بودن کندانسور به وجود می آیند. تمیز کردن فن کندانسور نیز عامل مهم دیگری در افزایش عمر دستگاه است.

تمیز کردن نوار درب

به مرور زمان مواد مختلفی به نوار درب یخچال میچسبند که این مساله موجب مشکلات زیادی اعم از جفت نشدن درب یخچال و بیرون رفتن سرما از داخل آن میشود که خود زمینه ساز مشکلات بعدی خواهند شد. هفته ای یکبار اقدام به تمیز کردن نوار درب با یک پارچه مرطوب کنید تا تمام آلودگی ها از روی آن پاک شوند.

تمیز کردن دریچه فریزر

تمیز کردن دریچه فریزر موجب میشود که هوا به خوبی در آن جریان پیدا کند. زیرا انسداد این دریچه زمینه ساز مشکلاتی در دستگاه و صرف هزینه های گزاف خواهد شد. به طور متوسط هر دوماه یکبار میتوانید دریچه فریزر را تمیز کنید.

کنترل دمای یخچال

باید به طور روزانه دمای یخچال را بررسی کنید زیرا تنظیم نبودن دما میتواند به مواد غذایی درون یخچال و سلامت قطعات دستگاه آسیب برساند. بهترین دما برای یخچال بین 38 تا 42 درجه و برای فریزر بین 0 تا 10 درجه سانتی گراد است. تثبیت دما میتواند موجب افزایش طول عمر یخچال شود.

Call Now Buttonتماس با کارشناسان